Hedeflerimiz

Hedef Çelik Kapı

HEDEFLERİMİZ

Hedef Çelik KapI'nın temelleri 1987 yılında Çelik Kapı'nın Türkiye ve Dünya'daki merkezi konumunda olan Kayseri'de atılmıştır. Hedef kuruluşundan bugüne mutlak müşteri memniyetini temel prensip edinerek, kaliteli ürün anlayışınız her zaman ön planda tutmuştur.

2004 yılına kadar Kayseri'de hizmetlerine devam eden ve bir aile şirketi olan Hedef 2004 yılından itibaren Ege'nin en gelişmiş sanayi şehirlerinden Denizli'de üretimin tesisini kurarak, çelik kapı üretimine başlamıştır. 5150 m² alanda kurulu üretim tesisinde, 65+ alanlarında uzman personel kadrosu "Yerli Sermaye" ve" %100 Yerli imalat" çelik kapı üretimine devam etmektedir.

Hizmet ve kaliteden ödün vermeden üretimi yapılan çelik kapılar; Denizli Fabrika Satış Showroomu ve Ege Bölgesinin çeşitli illerinde bulunan ve alanında uzman satış sorumlusu saha elemanları ile yurt içinde satış yapılmakta, deneyimli montaj ekibi ile Ege ve Akdeniz bölgesine hem satış hem de montaj hizmeti verilmektedir.

Başta Nijerya, Fransa, Hollanda ve Almanya olmak üzere yurtdışına ihraç edilmekte olan çelik kapılarımız, müşterri memnuyeti ve kalite odaklı hizmet anlayışı kapsamında, teslimi yapılan ürünler 5 yıl süresince müşteri ile irtibatlı olarak performansı takip edilmekte ve tespit edilen aksaklıklar teknik servis ekibi vasıtasıyla giderilmektedir.

32 yıllık sektör tecrübesi ve hizmet anlayışıyla, Ege'nin incisi Denizlimizin tanıtımında öncü kuruluşlardan biri olarak Ege ve Akdeniz bölgesinin en büyük firması haline gelmiş ve yurdumuzda önde gelen firmaları arasında yerini almıştır.